Tanecznym krokiem!

09:42


Dziś chciałabym się podzielić z Wami dwoma filmami. Od czasu do czasu wspominam na blogu o zajęciach tanecznych i o tym, że jestem instruktorem tańca, ale jeszcze nigdy nie pokazałam Wam żywego obrazu z tańcem i moją osobą w roli głównej. Dziś zebrałam się na odwagę i pokazuję!

Najpierw trochę oszukam, bo przedstawię Wam nagranie z Mistrzostw Polski IDO z 2013 roku w kategorii Latin Show formacje. Dlaczego oszukam? Bo możecie mieć problemy z tym, żeby mnie rozpoznać - charakteryzacja sprawiła, że jesteśmy bardzo podobni do siebie, a Wy znacie mnie tylko ze zdjęć. (Ułatwię Wam - na samym początku, gdy po prawej stronie tańczy grupka czterech dziewczyn, to ja jestem ta najbardziej z tyłu, po środku - potem musicie mnie już wypatrywać). Mimo wszystko "Brudasy" są według wielu osób najlepszą choreografią, którą tańczyła nasza formacja, więc właśnie nią się dzielę. A jeśli ktoś z Was oglądał poprzednią edycję Got to Dance (sprzed dwóch lat), to właśnie ten układ, w lekko zmienionej formie tańczyliśmy w I etapie :)

[Końcówkę filmu możecie sobie podarować.]


A tu już trochę nowszy film i na pewno mnie nie pomylicie! Jest to pokaz, z którego ostatnio wrzucałam zdjęcia (dziękuję jeszcze raz za przemiłe słowa!), czyli Bachata na Gali Najpiękniejsza Panna Młoda w Poznaniu AD 2016. Uwielbiam występować, a to było o tyle cenne doświadczenie, że parkiet, na którym tańczyliśmy, był naprawdę "ciężki w obsłudze" - ale myślę, że daliśmy radę, a pokaz i cały event wspominam naprawdę dobrze.


Koniecznie dajcie znać, czy Wam się podobało! Myślę też nad rozwinięciem trochę tematyki tanecznej na blogu - co o tym myślicie? 

You Might Also Like

0 komentarze

Archiwum bloga

Partnerzy

Jestem Fitbeactive.pl Durszlak.pl myTaste.pl Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów JemyZdrowo.pl