Pobudka! Czas na zdjęcia!

16:06


Oto jestem! Byłam, zniknęłam, wróciłam! Niech zabrzmi szumne: "nie ważne ile razy upadasz, ważne ile razy się podnosisz!" 

Jakbym miała nadrobić zaległości z całego roku, to książkę bym wydała! Dlatego streszczę w kilku słowach:
Skończyłam studia, obroniłam się, za dwa miesiące biorę ślub! O, to tyle jeśli chodzi o istotne wieści "z frontu."

Od obrony magisterski nosiłam się z zamiarem powrotu do blogosfery, ale jak to w życiu bywa, "wolny czas", który miał wrócić po obronie, jakoś nie wrócił. Przyjaciółka Natalia (i autorka zdjęcia tytułowego!) postanowiła więc przeprowadzić akcję dywersyjną pobudzenia mojego bloga do życia! Nie mrugnęłam okiem, a na jej blogu i FB pojawił się post odsyłający do pogrążonego już w dość długim zimowym śnie OptiMiss. Czego on dotyczył? Tego w czym Natalia się bardzo dobrze czuje, a mi sporo brakuje - fotografii.

Od zawsze chciałam poprawić swój dość amatorski warsztat fotograficzny, a że fotografów wśród znajomych długo szukać nie muszę, narodził się projekt nauki fotografii niejako przez zabawę, we współpracy właśnie z Natalią (Art-Focus). A że fajnymi inicjatywami trzeba się dzielić, to serdecznie Was do tej nauki zapraszamy! Nie zalejemy Was informacjami dotyczącymi robienia zdjęć, bo tego w sieci jest co nie miara, ale co najmniej raz w miesiącu będzie czekało na Was niecodzienne zadanie fotograficzne. Pierwsze z nich znajdziecie poniżej :)


Do pierwszego zadania potrzebujesz dwóch rzeczy: telefonu i 60-ciu minut. Reszta w Twoich rękach! Ze zrobionych zdjęć utwórz kolaż i wyślij na: optimisspl@gmail.com  

Termin wykonania zadania – 21 kwietnia 2017, godz.23:59.

Wpadajcie też na Art-Focus!- może akurat szukacie fotografa na ślub albo do sesji noworodkowej? Gdzieś w zakamarkach strony znajdziecie też naszą sesję narzeczeńską!

I jeszcze jedna ważna rzecz - przewidujemy małe niespodzianki dla najaktywniejszych osób w zadaniach! ;)

You Might Also Like

0 komentarze

Archiwum bloga

Partnerzy

Jestem Fitbeactive.pl Durszlak.pl myTaste.pl Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów JemyZdrowo.pl