Listopad w fotograficznym skrócie

14:10


Dziś po raz pierwszy przychodzę do Was z podsumowaniem miesiąca. Z własnego doświadczenia wiem, że w natłoku codziennych zajęć przegapiam sporo ciekawych wpisów na obserwowanych przeze mnie blogach - nie jestem w stanie codziennie wchodzić na wszystkie strony czy śledzić fanpage'e na Facebooku. Comiesięcznie podsumowania bloggerów często są dla mnie idealną okazją do nadrobienia zaległości. Dziś przychodzę do Was właśnie z takim listopadowym wspomnieniem.

Nie wiem jak u Was, ale w Poznaniu listopad nie był wcale takim ponurym miesiącem, za jaki jest uważany - sporo było dni słonecznych, ale też mglistych, które tworzyły wspaniałą poranną i mglistą aurę. Pomimo krótkich dni, ciemności za oknem przed wyjściem z domu i w trakcie powrotu do niego, deszczu i silnego wiatru, listopad zaliczam do bardzo udanych miesiąców! Dużo w nim było spotkań z przyjaciółmi, sporo dobrych wydarzeń i decyzji oraz wspaniały pobyt w Gdańsku.

Listopad w zdjęciach 

Uwieczniłam te mgliste klimaty!
Pożegnałam się ze Stworkowem i powitałam OptiMiss!
W listopadzie wzięłam udział w inspirującym szkoleniu Multi Language Dynamics
Wyciągnęłam z szafy mój ulubiony ciepły, zimowo-jesienny koc.
Zjadłam milion kalorii z okazji urodzin ;) Przyjaciółce się nie odmawia!
Pożegnałam się z pracą w Kancelarii i na dzień dzisiejszy widzę, że była to bardzo dobra decyzja.
Sporo czytałam - chyba nie było dnia, żebym chociaż nie zajrzała do książki! Od teraz moją główną lekturą będą notatki i kodeksy ;)
Spędziłam cudowne urodziny w domu i przywiozłam między innymi takie cudo <3
Byłam na wielu spotkaniach przy kawie...
... i winie...
Wróciłam do treningów!

Listopadowe wpisy na OptiMiss

Poniżej umieszczam linki do postów, które pojawiły się na blogu od początku listopada. Z radością zauważyłam, że trochę ich było (dwanaście), co przy napiętym okresie jest sumą, z której chyba mogę być zadowolona! Życzę Wam i sobie udanego, owocnego grudnia, w gronie rodzinnym i z odpowiednim dystansem do tego, co dzieje się w galeriach handlowych i w sklepach internetowych ;)

Różności:

Od Stworkowa do Optimiss - ja sama jeszcze łapię się na tym, że czasem używam nazwy Stworkowo zamiast OptiMiss! Ale stopniowo OptiMiss wkracza do mojego życia coraz bardziej zdecydowanie.

Pierwsze kroki w fotografii - rozpoczęłam bardziej świadomą naukę fotografii.

Zmiany Zmiany - w 100 % naturalne batony - napisałam recenzję naprawdę świetnych batonów od Zmiany Zmiany.


Inspiracje:

Trochę o mnie:


Jestem z Gdańska! - w tym optymistycznym poście przeczytacie trochę o szczęściu i znajdowaniu własnego miejsca na ziemi.

Podsumowanie miesiąca offline - czyli jak przeżyłam miesięczne wyzwanie offline i co ono w moim życiu zmieniło.


Sport i zdrowie:

3 kanały o tematyce Fitness - szukacie inspiracji na porządny trening? Te 3 kanały dostarczą ich Wam pod dostatkiem!

Gościnnie: Natalia o zdrowotnych alternatywach - łapie Was przeziębienie? Szybko przeczytajcie, jak możecie się przed nim uchronić!You Might Also Like

0 komentarze

Archiwum bloga

Partnerzy

Jestem Fitbeactive.pl Durszlak.pl myTaste.pl Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów JemyZdrowo.pl