Inspiracje na Sobotę #7

18:23


Przyznam szczerze, że wyjazd do Gdańska często jest u mnie związany ze znacznym spadkiem aktywności w sieci. Wykorzystuję każdą wolną chwilę, żeby nacieszyć się bliskimi i wirtualny świat spada na bardzo daleki plan. Musicie mi więc wybaczyć, że teraz też się nie rozpisuję - wpadłam na OptiMiss dosłownie na chwilkę. Dzisiejsze inspiracje zaczęłam przygotowywać już tydzień wcześniej, więc mimo wszystko mam dla Was kilka ciekawych propozycji :)


Blogosfera

Worqshop - To kolejny blog, który zachwycił mnie estetyką i naprawdę pięknymi zdjęciami. To dla mnie kolejna inspiracja, aby tworzyć coraz piękniejsze fotografie. W tym poście autorka bloga pokazuje w jaki sposób wywołuje zdjęcia kwadratowe, z których później tworzy oryginalny album. Takie zdjęcia w Instagramowym formacie prezentują się zupełnie inaczej niż standardowe odbitki i postanowiłam stworzyć kolejny album właśnie z takimi zdjęciami. 

Wybierzesz się ze mną w podróż? - Nieme filmy w XXI wieku? To teraz raczej rzadkość. Ale Magda tak zachęcająco o nich pisze, że nie sposób im się oprzeć!


Miejsca

Cafe Sofa Lunch (Poznań) - Wraz z Natalią zwiedzamy ostatnio różne knajpki na ul. Żydowskiej w Poznaniu. Kto zna tę ulicę, to wie, że kawiarni i restauracji jest tam niezliczona ilość, więc odwiedzić wszystkie to nie lada sztuka. Cafe Sofa to mała, kameralna i bardzo przytulna restauracja, której specjalnością są różnego rodzaju placki - cukiniowe, z batatów, z łososiem, drobiem czy po prostu z warzywami. Te cukiniowe są dostępne również w wersji bezglutenowej (na mące kukurydzianej). Na razie wypróbowałam propozycję placuszków z krewetkami i skradły one moje serce! 

Blok Fit Gdańsk - Nie macie pomysłu na spędzenie ciekawego wieczoru ze znajomymi? Wybierzcie się do Blok Fit w Gdańsku przy Garnizonie - w jednym miejscu znajdziecie największe centrum boulderingu w Polsce (umożliwiające wspinaczkę każdemu, niezależnie od płci, wieku i umiejętności, bez linek i specjalnego sprzętu), cztery pokoje Escape Room oraz siłownię. Jest co robić!


YouTube

Adele w roli sobowtórki Adele? Musicie to obejrzeć!You Might Also Like

0 komentarze

Archiwum bloga

Partnerzy

Jestem Fitbeactive.pl Durszlak.pl myTaste.pl Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów JemyZdrowo.pl