3 ulubione kanały na YouTube o tematyce fitnessu.

09:01

Dziś zamiast Inspiracji na Sobotę przygotowałam dla Was coś równie inspirującego - propozycje moich trzech ulubionych kanałów o tematyce fitness, na które regularnie zaglądałam w czasach regularnego okresu treningowego. Teraz na nowo odkrywam zasoby tych kanałów i już mi się buzia cieszy na myśl o spróbowaniu nowych treningów! Mogłabym Wam zaproponować kilka innych ciekawych kanałów, ale jak to się mówi: co za dużo, to nie zdrowo. Te kanały oferują taką ilość ćwiczeń, że spokojnie znajdziecie pomysły na treningi na nadchodzący 2016 rok. Ale proponuję zacząć już dziś!

Poszczególne zdjęcia odsyłają bezpośrednio do kanałów.


Zuzka Light

https://www.youtube.com/user/ZuzkaLight

Zawsze pozytywna, uśmiechnięta, z ogromnym zasobem motywacji i energii oraz z niekończącymi się pomysłami na treningi. Kobieta Pasja. Jej treningi dają w kość i nie pozwalają się nudzić. Każdy znajdzie coś dla siebie, nawet zupełnie początkujące osoby, ponieważ Zuzka niedawno ruszyła z nowym cyklem właśnie dla osób, rozpoczynających swoją przygodę z fitnessem - Bunny Slope Workout. Natomiast osobom, chcącym dostać porządny wycisk polecam ZWOWy. Po mojej długiej przerwie chyba zacznę od Bunny Slope Wokout, ale myślę, że w grudniu uderzę na ZWOWy! Zuzkę uwielbiam i uwielbiać będę, polecam i polecać będę!


Zapytaj Trenera


Zapytaj Trenera to polski kanał na YouTube, który poza zestawem ćwiczeń na różne partie ciała zawiera bardzo dużo materiałów okołotreningowych, przede wszystkim dotyczących odpowiedniej diety dla osób trenujących. Skarbnica wiedzy i osobiście mój ulubiony kanał polski o tematyce fitness.


XHIT Daily


XHIT Daily to kolejny skarbiec ćwiczeń zarówno dla początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych. Tytuły filmików mają chwytliwe nazwy, np. Jak mieć nogi jak Jeniffer Lawrence albo Jak trenować jak modelka Victoria's Secret. Z początku miałam mieszane uczucia co do tego kanału, bo wydawał mi się trochę zbyt "słodki", ale po spróbowaniu kilku treningów moje uprzedzenia zniknęły - pojawiło się ulubione palenie w mięśniach i wiedziałam, że będę wracała do XHIT Daily częściej.


Znacie te kanały? A może macie innych faworytów? 

You Might Also Like

0 komentarze

Archiwum bloga

Partnerzy

Jestem Fitbeactive.pl Durszlak.pl myTaste.pl Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów JemyZdrowo.pl