Październik w słowach: 7 dni - 7 rzeczy, które sprawiły mi radość

23:51


Zabierając się za posta, dotyczącego kolejnego tygodnia z projektu Klary, pt. Radość, zorientowałam się, że przecież w poście "Jestem sobą" odpowiedziałam już tak naprawdę, czym ona dla mnie jest. Na szczęście nie jestem zmuszona do powielania tekstu, bowiem w tym tygodniu Klara przewidziała jeszcze jedno małe zadanie:

7 dni - 7 rzeczy, które wywołały uśmiech na mojej twarzy :)

Wbrew pozorom, nie było to takie łatwe zadanie - nie ze względu na brak takich rzeczy, ale wręcz odwrotnie - ze względu na ich nadmiar. Jestem osobą, która uśmiecha się przez większą część swojego dnia, naprawdę. Nie potrzebuję wiele, żeby być radosną - wystarczy uśmiech od nieznajomej osoby na ulicy, zjedzenie pysznego śniadania, czy kawa z przyjaciółką. Chwile, które wybrałam, nie są jakimiś doniosłymi momentami w życiu czy sprawami największej wagi. Często są to drobne rzeczy, które wywołały mały uśmiech na mojej twarzy i przypływ dużej dawki ciepła.


1. Niedawny nabytek pełen kuchennych inspiracji!
2. Polska złota jesień w piątkowe popołudnie.
3. Nocka u przyjaciółki i ładowanie paliwa po 13-to kilometrowym biegu.
4. Tyle szczęścia w jednej osobie!
5. Perfekcyjne śniadanie - szczera prawda z mojej strony: moja pierwsza myśl po wstaniu z łóżka, to: co by tu pysznego zjeść?
6. Eksperymenty kuchenne! Quinoa z krewetkami w mleczku kokosowym - przepyszne!
7. Chłodne październikowe popołudnie we wspaniałym, rozgrzewającym towarzystwie :)


You Might Also Like

2 komentarze

  1. Najważniejsze jest cieszyć się każdym dniem, każdą nawet najmniejszą fajną rzeczą, bo z tego robią się tygodnie, miesiące i lata z uśmiechem na twarzy :).

    OdpowiedzUsuń
  2. Nasza polska złota jesień jest wyjątkowo ładna w tym roku! Widoki są niesamowite :)

    OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga

Partnerzy

Jestem Fitbeactive.pl Durszlak.pl myTaste.pl Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów JemyZdrowo.pl